Aktualności

Tak koncertujemy Koncert w Kościele Ewangelicko-augsburskim w Kluczborku pt. „Młodzi artyści dla Kluczborka” 21.06.2026r i Festyn szkolny w muzycznej 22.06.2026r.
Dodano

Proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej
pw. Chrystusa Zbawiciela w Kluczborku

Szanowny Ks. Mateusz Łaciak

W imieniu całej społeczności Szkoły Muzycznej I stopnia składamy najserdeczniejsze podziękowania za życzliwość i umożliwienie organizacji koncertu naszych uczniów oraz nauczycieli w gościnnych progach Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego pw. Zbawiciela w Kluczborku.
Wyjątkowa akustyka oraz podniosły charakter tej świątyni nadały naszemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat. Stały się także niezwykłą inspiracją dla młodych wykonawców. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Księdza otwartość na kulturę, pomoc organizacyjną oraz ciepłe przyjęcie, które pozwoliło nam zaprezentować efekty naszej pracy w tak prestiżowym miejscu.
Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy Księdzu niesłabnących sił, zdrowia oraz wielu sukcesów w pracy duszpasterskiej. Liczymy, że to piękne wydarzenie zapoczątkuje kolejne wspólne inicjatywy artystyczne.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Dyrekcja, Pedagodzy oraz Uczniowie

Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku

Dodano

PODZIĘKOWANIE
Szanowny Pan
Andrzej Olech
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Kluczborku

W imieniu całej społeczności Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku – dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców oraz uczniów – składam serdeczne podziękowania za bezinteresowne udostępnienie obiektu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku na potrzeby organizacji naszego festynu.
Dzięki Pana przychylności, otwartości oraz udostępnieniu bezpiecznej przestrzeni, nasze wydarzenie zakończyło się sukcesem. Młodzi artyści mogli wystąpić w plenerze, co niewątpliwie wzbogaciło ich muzyczne doświadczenie, a mieszkańcom Kluczborka dało możliwość uczestnictwa w koncercie.
Wsparcie, jakie otrzymaliśmy ze strony Pana oraz wszystkich pracowników OSiR-u, jest dla nas dowodem na to, że rozwój i integracja lokalnej młodzieży są dla Państwa priorytetem.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Życzę Panu oraz całemu zespołowi Ośrodka Sportu i Rekreacji wielu sukcesów w realizacji kolejnych planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Liczymy na owocną współpracę przy kolejnych projektach.

Z wyrazami szacunku,
Agata Napp-Urbańska
Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku

Dodano

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
W SZKOLE MUZYCZNEJ ODBĘDZIE SIĘ DNIA

26 CZERWCA 2026 r.

godz. 15.30 dla klas:
I/6, II/6, III/6, IV/6, V/6,
I/4, II/4, III/4

oraz godz. 17.00 dla klas:
VI/6 i IV/4

Dodano

Z A R Z Ą D Z E N I E Nr 11/2026
Dyrektora Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku
z dnia 29.05.2026 r.

w sprawie przedłużenia okresu obowiązywania
stopni alarmowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

§ 1
Na podstawie Zarządzenia Prezesa Rady Ministrów nr 31 i 34 z dnia
26 maja 2026 r. okres obowiązywania stopni alarmowych Bravo
i Bravo-CRP zostaje przedłużony do dnia 31 sierpnia 2026 r.

§ 2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 czerwca 2026 r.

Dyrektor SM I st. w Kluczborku
Agata Napp-Urbańska

Dodano