PODZIĘKOWANIE
Szanowny Pan
Andrzej Olech
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Kluczborku

W imieniu całej społeczności Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku – dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców oraz uczniów – składam serdeczne podziękowania za bezinteresowne udostępnienie obiektu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku na potrzeby organizacji naszego festynu.
Dzięki Pana przychylności, otwartości oraz udostępnieniu bezpiecznej przestrzeni, nasze wydarzenie zakończyło się sukcesem. Młodzi artyści mogli wystąpić w plenerze, co niewątpliwie wzbogaciło ich muzyczne doświadczenie, a mieszkańcom Kluczborka dało możliwość uczestnictwa w koncercie.
Wsparcie, jakie otrzymaliśmy ze strony Pana oraz wszystkich pracowników OSiR-u, jest dla nas dowodem na to, że rozwój i integracja lokalnej młodzieży są dla Państwa priorytetem.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Życzę Panu oraz całemu zespołowi Ośrodka Sportu i Rekreacji wielu sukcesów w realizacji kolejnych planów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Liczymy na owocną współpracę przy kolejnych projektach.

Z wyrazami szacunku,
Agata Napp-Urbańska
Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. im. Ignacego J. Paderewskiego w Kluczborku

Dodano